Hakkımızda

Kıbrıs Oto Pazarı, kaliteli hizmet üreten ve işinde titizliği ön planda tutan ikinci el otomobil alım-satım ilan ve danışmanlık sitesidir.

logoSADECE ARAÇ ALIP SATMIYORUZ DANIŞMANLIK HİZMETİ DE VERİYORUZ!

Almak veya satmak istediğiniz araç için en uygun yolu ve nelerin gerektiğini danışmanlarımız tarafından öneriler ile sizlere sunuyoruz.

Bünyemizde, konusunda uzman araç satış danışmanı, yazılımcı, grafik tasarımcı, sosyal medya ve dijital pazarlama yönetim ekibi, profesyonel yönetim anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Profesyonel kadromuz ile birlikte aradığınız her araç modelini, en uygun tanıtım şartlarında sitemizde bulabilirsiniz. Sizin için hazırlanan basit ve anlaşılır sitemizde, ziyaretçilerimizin en rahat şekilde hareket etmesi sağlanmaktadır.

İhtiyacınız olan arazi taşıtlarını, SUV ve pick up modellerini, lüks ve ekonomik sınıf otomobilleri, minivan - van modellerini ve ticari araçları en uygun koşullarla sitemizden gelişmiş arama seçenekleri ile kolaylıkla bulabilirsiniz.

Araç alım satımlarında, dürüst ve güvenilir ilişkilerin kurulması, ekonomik satış rakamlarından faydalanmak ve hasarsız araçların alınması ilkelerimizden biridir.

Kişiler maalesef, çoğu zaman gelişi güzel aracılardan alım yaptıklarında, oldukça mağdur olmaktadır. Bu nedenle, mutlaka dürüst ve işinde uzman aracılardan yardım almanız gerekmektedir. Kıbrıs Oto Pazarı internet sitemiz, bu ihtiyaçlara cevap vermek için kurulmuştur.

1000 m2 kapalı alanda hizmet veren Kıbrıs Oto Pazarı, Haspolat Anayolu üzerinde Özok Group Tesisleri yanında hizmet vermektedir.